Rozhovory, pri káve nielen o ekológií, s ...

V tejto rubrike by som Vám rada priniesla inšpiratívne rozhovory s ľuďmi, ktorým záleží na prostredí v ktorom žijú. Môžete sa tešiť na príbehy zaujímavých ľudí, ktorým nie je ľahostajné, ako žijeme a ako budú žiť naše deti a nasledujúce generácie. 

Inšpirujme sa navzájom ako šetriť prírodu a odľahčiť zem od zbytočných odpadov. Rozhovory pri kávičke, nielen o ekolóií, ale aj o inom s ...

Miroslava Moravcová "Učíme deti žiť ekologicky a zodpovedne voči prírode"

Ak ste sa niekedy zamýšľali, ako funguje EKONETKA, čítajte nasledujúce riadky, predstavím vám bližšie seba a moju rodinu, ktorá za ekonetkou stojí. Prezradím vám, ako projekt ekonetka vznikal a čo ma k tomu viedlo. Okrem ekonetky mám tri deti, manžela a domácnosť, tak čítajte, ako to zvládam (a samozrejme často aj nezvládam :)).  Ako to vyzerá u nás doma, ktoré sú naše obľúbené “zero waste” produkty a bez čoho sa naša viacčlenná domácnosť určite nezaobíde.

Adri Špronglová "Keď milujem prírodu, nemôže mi byť jedno, v čom periem, čo dýcham či jem"

Aj keď jej hlas poznáte z rádia a tvár z televíznej obrazovky, stavím sa, že je pár vecí, ktoré ste o nej nevedeli :) Adriana Špronglová, lektorka jógy sa s nami podelila o (minimalistickom) duchu Vianoc u nej doma. :) 

 

 

 

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním cookie.