Červená ďatelina Bio semienka na nakličovanie, Eschenfelder 100 g

 

Semienka červenej ďateliny vhodné na nakličovanie.

Konzumácia klíčkov červenej ďateliny znižuje hladinu cholesterolu a pomáha pri artritíde, reumatizme a cukrovke. Klíčky sú účinné proti symptómom počas menopauzy

V bio kvalite.

Dostupnosť Skladom
€3,20
€2,67 bez DPH
   
Značka Eschenfelder
Kategória Nakličovanie
 

Ďatelina červená (Trifolium pratense) je jedným z najbohatších prírodných zdrojov izovlavanoidov, čo sú rastlinné hormóny (fytoestrogény). Sekundárne rastlinné látky majú početné ochranné účinky na bunky a sú napríklad lapačmi voľných radikálov. Optimálne využiteľné sú aj izolavanoidy v klíčkoch červenej ďateliny, ktoré mnohonásobne prevyšujú obsah v sójových bôboch.

Klíčky červenej ďateliny sú účinné proti symptómom počas menopauzy, najmä návaly horúčavy sú výrazne znížené. Spomaľujú úbytok kostnej hmoty (osteoporózu) a výrazne znižujú riziko vzniku rakoviny.

Konzumácia klíčkov červenej ďateliny znižuje hladinu cholesterolu a pomáha pri artritíde, reumatizme a cukrovke. Klíčky sú revitalizačným tonikom, pôsobia proti kŕčom a prečisťujú krv a majú veľmi jemnú, jemne orieškovú chuť.

Klíčky červenej ďateliny sa ľahko pestujú v nádobe na klíčenie. Keďže semienko má tvrdú škrupinu, namočte ho aspoň na 10 hodín a klíčky zberajte po 7 - 10 dňoch.

Balenie: 100g

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: