Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Eat, Draw, Create pracovný zošit

 

Svojou veľkosťou je dobrý kamarátom na kreslenie doma, u babky či u kamaráta. Zabaviť sa môžu deti, rodičia spolu s  deťmi. 

Formát A3 - 420x297 mm

Počet strán: 24

Dostupnosť Skladom
€10
   
Značka byHANA
Kategória Deti
 

Koľkokrát sme počuli alebo aj sami povedali vetu: „Nehraj sa s tým jedlom!“ Neradi by sme niečo úplne obrátili hore nohami, ale povieme Vám tajomstvo: s jedlom sa hrať môžete! Aspoň v tomto pracovnom zošite.


EAT, DRAW, CREATE interaktívny zošit obsahuje  rôzne druhy kreatívnych úloh, zameriavajúcich sa na potraviny, jedlo, jedenie a stolovanie. Rozvíja a podporuje detskú predstavivosť, kreativitu, pamäť a pozornosť a okrem toho sa pritom deti učia aj niečo nové. Pracovný zošit je vyrobený a navrhnutý pre deti predškolského a školského veku a je odporúčaný pedagógmi materských a základných škôl či pedagógmi pracujúcimi s deťmi so špeciálnymi potrebami.

Zošit je tlačený na eco-friendly papier, ktorý je vyrobený zo šupiek citrusových plodov, hrozna, čerešní, olív, kávy.... Papier je recyklovateľný a biologicky odbúrateľný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.