Meditácie pre deti CD

 

Prvé slovenské CD - Meditácie pre deti

Dostupnosť Vypredané
€12
Značka Meditácie pre deti
Webová stránka značky meditaciepredeti.sk/
Kategória Deti
Položka bola vypredaná...
 

Čo sú meditácie pre deti?

Meditácia je nástroj dostupný pre kohokoľvek bez ohľadu na vek, praktizuje sa v najrôznejších kultúrach ako spôsob, ktorý sa stará o ľudského ducha, pomáha pokojnejšie a jasnejšie žiť, zmierňuje stres, vytvára zdravé sebavedomie a učí prijímať seba samého.

Začína uvoľnením tela a potom pracuje na upokojení mysle. Pomáha rozvíjať fantáziu.

Keď učíte dieťa meditovať, pomáhate mu, aby sa spojilo so svojim vnúrorným pokojom a prirodzenou kreativitou. Zaujímavosťou je, že pre deti je meditácia oveľa prirodzenejšia než pre dospelých, majú k nej bližšie. Jednou z najlahších meditačních techník je vizualizácia. Na tú sme sa zamerali aj my na našom cd. Je vhodná pre deti. Tým, že si v mysli vytvárajú živé obrazy, môžu preniknúť k svojmu vlastnému potenciálu a k pozitívnym vlastnostiam, ako sú láskavosť, pochopenie, prijatie, odpustenie…

Meditácia je často spájaná s filozofiou náboženstva východu, u nás toto slovo nie je zvykom používať no sami často meditujeme, aj keď si to možno neuvedomujeme :). Poznáte to, keď sa ponoríte do nejakej činnosti – napríklad keď počúvate hudbu v aute, trháte burinku v záhradke, či len tak ležíte na deke a pozorujete krásnu oblohu.

V súčasnej dobe sa meditácia používa vo svete na školách a pomáha pri poruchách chovania ( hyperkativita ). Okrem toho ju používa čím dalej tým viac vrcholových manažérov, či vytažených umelcov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AH Avatar autora | 3.8.2019
Perfektné CD, príjemný hlas a hudba, využívame každý deň :) Určite odporúčam
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.