Milí naši zákazníci, v termíne od 10. júna pracujeme v obmedzenom režime a nevieme garantovať vybavenie Vašej objednávky v priebehu pár hodín, tak ako to u nás býva zvykom :) V prípade akýchkoľvek otázok, nás prosím neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach 0949 295 172 alebo 0948 318 316, prípadne emailom na info@ekonetka.sk Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie a želáme Vám krásne letné dni, Vaša ekonetka.
Novinka Zväčšiť
 

Meditácie pre deti CD

Neohodnotené
 

Prvé slovenské CD - Meditácie pre deti

Dostupnosť Skladom
€12
   
Značka Meditácie pre deti
Webová stránka značky meditaciepredeti.sk/
Kategória Pre našich najmenších
 

Čo sú meditácie pre deti?

Meditácia je nástroj dostupný pre kohokoľvek bez ohľadu na vek, praktizuje sa v najrôznejších kultúrach ako spôsob, ktorý sa stará o ľudského ducha, pomáha pokojnejšie a jasnejšie žiť, zmierňuje stres, vytvára zdravé sebavedomie a učí prijímať seba samého.

Začína uvoľnením tela a potom pracuje na upokojení mysle. Pomáha rozvíjať fantáziu.

Keď učíte dieťa meditovať, pomáhate mu, aby sa spojilo so svojim vnúrorným pokojom a prirodzenou kreativitou. Zaujímavosťou je, že pre deti je meditácia oveľa prirodzenejšia než pre dospelých, majú k nej bližšie. Jednou z najlahších meditačních techník je vizualizácia. Na tú sme sa zamerali aj my na našom cd. Je vhodná pre deti. Tým, že si v mysli vytvárajú živé obrazy, môžu preniknúť k svojmu vlastnému potenciálu a k pozitívnym vlastnostiam, ako sú láskavosť, pochopenie, prijatie, odpustenie…

Meditácia je často spájaná s filozofiou náboženstva východu, u nás toto slovo nie je zvykom používať no sami často meditujeme, aj keď si to možno neuvedomujeme :). Poznáte to, keď sa ponoríte do nejakej činnosti – napríklad keď počúvate hudbu v aute, trháte burinku v záhradke, či len tak ležíte na deke a pozorujete krásnu oblohu.

V súčasnej dobe sa meditácia používa vo svete na školách a pomáha pri poruchách chovania ( hyperkativita ). Okrem toho ju používa čím dalej tým viac vrcholových manažérov, či vytažených umelcov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním cookie.