Kvetinová voda Palina ročná, Sozole Rose 100 ml

 

100% kvetová voda Palina ročná s výraznou a hrejivou bylinnou arómou.

Spúšťa emócie a pomáha koncentrácii. Na emocionálnej úrovni stimuluje dušu a na fyzickej uvolňuje telo. Je vhodná k relaxačným kúpeľom.

Vďaka svojej výraznej aróme a sťahujúcim vlastnostiam má prirodzené deodoračné účinky. Tieto adstrigentné kvality ocení najmä pleť zmiešaná a mastná.

V histórii sa palina používala ako ochrana proti všetkému zlému.

Luxusný tmavý znovu plniteľný sklenený obal s perfektným alumíniovým rozprašovačom.

Dostupnosť Skladom
€8
€6,67 bez DPH
   
Značka Sozole Rose
Kategória Starostlivosť o telo
 

Kvetová voda Paliny ročnej má výraznú hrejivú a bylinnú arómu.

Jej využitím (najmä difúznou cestou a rozprášením na tvár) napomáha k spusteniu zadržaných emócií, stimuluje dušu, uvoľňuje telo. Výrazne pomáha v koncentrácii. Hydrolát paliny (hydrolát = kvetová voda) je vhodná aj do kúpeľa a na relaxačné terapie horúcim uterákom namočeným v hydroláte (aj riedený vo vode má účinok).

Palina je známa svojimi adstrigentnými účinkami (sťahujúci) a aj preto má prirodzené deodoračné vlastnosti. Ocení najmä zmiešaná pleť a mastná pokožka.
Palina ročná je aj ako bylina známa svojimi protiparazitickými účinkami, jej extrakty sú používané v boji proti vírusovým ochoreniam.

Paliny sa aj v minulosti používali zavesené pri dverách ako ochrana proti všetkému zlému.

Na akú pleť? Zmiešanú a mastnú

Ako pomáha? Uvoľňuje telo a stimuluje dušu. Oplýva prirodzenými deodoračnými účinkami. Sťahuje póry a osviežuje pleť zmiešanú a mastnú.

Kúpeľ – Kvetová voda Palina ročná je vhodná k uvoľňujúcim kúpeľom stuhnutých, boľavých a natiahnutých svalov po nadmernej záťaži. Pridajte do kúpeľa 2-3 PL hydrolátu paliny a relaxujte obklopený nádhernou hrejivou vôňou. Odporúčame aj v kombinácii s Borovicovým hydrolátom

Vôňa – Výrazná hrejivá, bylinná aróma.

Aromaterapia – V histórii sa palina používala ako ochrana priestoru proti zlej moci. Na úrovni duše je veľmi energetický a vhodný pri rituáloch a práci s našou aurou a jej vrstvami.

Upozornenie – Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 100 ml v tmavej sklenenej fľaštičke s rozprašovačom. Znovu plniteľná. Zachováva kvality kvetinovej vody do poslednej kvapky.

Zloženie: 100% Artemisia Annua Herb water. 100% prírodný výrobok.

Zem pôvodu: Bulharsko

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: