• 1 z 3
 

Sieťová taška cez rameno - Hustooká - navy

 

Pevná a pritom ľahká sieťovka z čistej bavlny. Vďaka dvom párom uší sa dá nosiť v ruke, cez rameno i na chrbte ako baťoh.

Dostupnosť Vypredané
€13,50
€11,25 bez DPH
Značka Česká síťovka
Kategória Sieťovky a tašky na nákup
Položka bola vypredaná...
 

Pevná a pritom ľahká sieťovka z čistej bavlny. Od klasických sieťových tašiek sa odlišuje jednou základou vecou - nepruží. Je pevná a má menšie oči než pružné sieťovky alebo bavlnený koš. Je jednoducho naozaj hustooká. Aj keď nepruží, nafúkne sa do obrovských rozmerov a zvládne odniesť všetko, čo bude treba. Vďaka dvom párom uší sa dá nosiť v ruke, cez rameno alebo aj na chrbte ako baťoh.

Je ideálna ako univerzálna taška na každodenné nosenie namiesto kabelky alebo látkovej tašky. Zároveň sa nám osvedčila taktiež ako perfektná taška na zavesenie na detský kočík.

Bavlna nosením prirodzene povolí a sieťovka zväčší svoj objem. Chcete ju trošku menšiu? Šetrne ju operte v ruke alebo v práčke (max 30 °C) a vráti sa na pôvodnú veľkosť.

Špeciálny TIP: Veríme, že nabaliť našu hustookú sieťovku zvládnete ľahko. Ak ju ale nabalatíte skoro k prasknutiu, doporučujeme na nosenie používať len veľké uši. Oceníte to vy, tak isto ako aj sieťovka.

Nosnosť: 15 kg

Materiál: čistá bavlna

Objem: 15 l

Hmotnosť: 70 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: