Vážení zákazníci, z organizačných dôvodov nie sme schopní odosielať zásielky v termíne od 7.12 do 11.12. Objednávky začíname opäť expedovať od 12.12. Objednávky s garantovaním dodaním do Vianoc budú tie, ktoré budú uhradené do 18.12 s tým,že vyexpedované budú v stredu 19.12. Po tomto termíne Vám žiaľ doručenie do Vianoc garantovať nevieme.

Príbeh ekonetky

ekonetka je rodinný internetový obchod pre každú ekodomácnosť.

 

Nápad spustiť internetový obchodík vznikol potom, ako som sa o tému eko a ZW začala pred dvomi rokmi viac zaujímať a zistila som, že na našom trhu nie je v ponuke náhrada plastovej fólie, tak som veľa času trávila na internete a po pár dňoch som TO našla, bol to výrobok Bee's Wrap (obal na potraviny z bavlny, včelieho vosku, jojobového oleja a živice; mnohí z vás ho už asi teraz poznajú aj pod pojmom voskovaný obrúsok :)) rozhodla som sa výrobcu osloviť a Bee's Wrap priniesť aj na slovenský trh.

 

Momentálne som sa stala výhradným dovozcom tejto značky a veľkoobchodným zástupcom pre Slovensko. Medzičasom som svoje portfólio produktov rozšírila aj o iné veľmi zaujímavé a na Slovenskom trhu nové produkty ako Vejibag, Stasher a SoapLift.

 

V našej domácnosti sa snažíme nahradiť plasty, ísť cestou "zero waste" a zároveň šetriť životné prostredie. Všetky nami ponúkané produkty sú používané, testované a obľúbené v našej domácnosti. Naším cieľom nie je e-shop s tisíckami produktov, ale e-shop, kde Vám vždy vieme priniesť niečo nové.

 

Každý deň robíme maximum pre Vašu spokojnosť, sortiment budeme rozširovať, ak natrafíme na novinky, ktoré na Slovenskom trhu ešte nie sú, preto oceníme akékoľvek Vaše postrehy, nápady a tipy.

 

DS4A8065

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním cookie.