• 1 z 5
 

Umývanie v kocke, Tierra Verde 165 g + darček - prírodná lufa

 

„Umývanie v kocke“ je jedinečný eko produkt od Tierra Verde, ktorý využijete v celej domácnosti. Výborne vyčistí bežne zašpinený riad, šetrne umyje povrchy ako napr. nerez, keramika, lamino a sklo a vyperiete s ním aj jemnú bielizeň.

Kocka má vďaka bio esenciálnemu oleju z vavrínu kubébového sviežu citrusovú vôňu.

Je bez kontervantov. navyše vďaka svojmu pevnému zloženiu nevytvára živnú pôdu pre baktérie ako podobné umývacie prostriedky na báze vody.

Dostupnosť Vypredané
€8,90
€7,42 bez DPH
Značka Tierra Verde
Kategória Ekologická drogéria
Položka bola vypredaná...
 

Umývanie v kocke je vyrobené ručne za použitia tradičných remeselných postupov. Teraz k nemu naviac získate prírodnú lufu.

Základom mydla je kokosový olej v bio kvalite. Preto práve kokosový, lebo má najsilnejšie čistiace a odmasťovacie účinky. Prirodzenou reakciou oleja a hydroxidu sodného – čisto prírodných látok – vzniká pri výrobe glycerín. Jeho hlavnou funkciou je hydratácia a zamedzovanie vysušovaniu pokožky pri každodennom používaní.

Na skladovanie nepotrebujete plastový obal. Pri preprave nie je zbytočne prevážaná voda. Vodou sa šetrí až do momentu použitia mydla priamo vo vašej domácnosti.Zloženie a univerzálne použitie tohto produktu predstavuje alternatívu pre všetkých, ktorí chcú žiť naozaj minimalisticky. Jeho používaním zistíte, čo je to skutočná jednoduchosť v prístupe k umývaniu riadu, praniu a upratovaniu.

Na čo môžete produkt využiť?

  • Na umývanie bežne znečisteného riadu.
  • Na umývanie rôznych druhov povrchov (nerez, keramika a sklo).
  • Na pranie jemnej bielizne a na predpranie škvŕn.

Umývanie riadu

  • Lufu alebo kuchynskú hubku namočte do vody, zľahka vyžmýkajte a prechádzajte po kocke, pokiaľ nevznikne dostatočné množstvo peny. Ak používate kefu na riad, namočte ju, ľahko otrepte. Na kocku príliš netlačte. Nie je potrebné čakať na bohaté bubliny ako u konvenčných umývacích prípravkov – vzniknutá pena je jemná.
  • Penu použite na umývanie riadu rovnako ako gél na riad a dôkladne opláchnite. Pri silne znečistenom riade použite najprv silnejší prostriedok (Pomarančový odmasťovač alebo Biku – jedlú sódu na odstránenie pripálenín).
  • Zo silne zamasteného riadu najprv odstráňte vrstvu tuku. Povrch utrite papierovým obrúskom a vyhoďte do bioodpadu alebo do kompostu, kde sa tuk vsiaknutý do papiera ľahko rozloží. Pokiaľ nemáte možnosť triediť bioodpad, tuk zotrite najprv gumovou stierkou, zlejte do nádoby na použité tuky a odovzdajte do zberného dvora alebo na to určených miestach.

Na upratovanie:

  • Handričku na upratovanie namočte do vody, zľahka vyžmýkajte a prechádzajte po kocke, pokiaľ nevznikne dostatočné množstvo peny.
  • Umývanie v kocke môžete tiež nastrúhať do vedierka s vodou, nechať rozpustiť a roztok použiť na umývanie povrchov. Hoblinky je možné nasypať aj priamo na vlhkú handričku a povrchy s ňou umyť.Pranie v ruke
  • Po namočení bielizne prechádzajte kockou po škvrne. Vzniknutú penu jemne votrite do ošetrovanej tkaniny a opláchnite teplou vodou. Odolnejšie škvrny odstraňujte navlhčenou kockou priamo. Na veľmi odolné a zaschnuté škvrny odporúčame použiť Žlčové mydlo na pranie.

Na čo si dať pozor:

Po použití uchovávajte kocku na suchom mieste. Používajte vhodnú mydlovničku, ktorá umožňuje dobré preschnutie kocky a nezadržuje pod ňou vodu.

Zloženie: > 30% mydlo, citrónan sodný, glycerol, kaolín, prírodná vavrínová silica v biokvalite (Litsea Cubeba), citral, d-limonén.Obsahuje Citral*, d-limonen. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Balenie: 165 g v papierovej obale (pásiku)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: