S kódom SKOLA23 máte 15% zľavu na celú kategóriu NÁDOBY A OBALY NA POTRAVINY
 

Sójová sviečka Botanicandle Čierne korenie-tonka, malá

 

Ručne robená vonná sviečka zo sójového vosku.

Jemný podtón marcipánu a vanilky je doplnený korenisto-sladkou arómou.

Dostupnosť Vypredané
€9
€7,50 bez DPH
Značka Botanicandle
Kategória Sviečky, vône, osviežovače
Položka bola vypredaná...
 

Ručne robená vonná sviečka zo sójového vosku.

S typickou vôňou čierneho korenia nemá až tak veľa spoločného. Naopak - jemný podtón marcipánu a vanilky je doplnený korenisto-sladkou arómou. Vôňou pripomína parfum, ktorý ste už kedysi zavoňali, ale zrazu si neviete spomenúť, odkiaľ ho vlastne poznáte.

Obsahuje čistý sójový vosk, esenciálne a éterické oleje a bavlnený knôt. Horí dlhšie ako bežné parafínové sviečky. Je zdravšia a ekologickejšia.

Čierne korenie zvyšuje cirkuláciu krvi a lymfy a následne znižuje zápaly a poskytuje úľavu od artritídy a iné bolesti svalov a kĺbov. Vonia veľmi jemne korenisto a orientálne. Nenechajte sa pomýliť čiernym korením, ktoré máte na stole v koreničke. Toto je niečo úplne iné.

Tonka posilňuje psychiku a uvoľňuje. Jej venilkovo-kardamónovo-marcipánová vôňa je skvelým pomocníkom pri depresiách, strese a nepokoji.

Hmotnosť: Minimálne 110 gramov

Čas horenia: približne 22 hodín

Podobné produkty

     
  • ARÔME SVIEČKA ČAKRA, VÔŇA JAZMÍN 320 G Novinka 8290
    ARÔME SVIEČKA ČAKRA, VÔŇA JAZMÍN 320 G
    Vypredané

    Kolekcia Čakra sviečok značky Arôme je určená na meditáciu, relaxáciu a na obnovenie harmónie a duševnej pohody. Čakra - liečenie čiže odblokovanie predstavuje potešenie zo života a našu tvorivú energiu.

     

    €9,95
    Značka: Altevita
  • Aroma lampa Mini, červená 7238
    Aroma lampa Mini, červená
    Skladom

    Keramická aroma lampa vám pomôže prevoňať domov.

    Kvapnite pár kvapiek vášho esenciálneho oleja do misky s vodou a relaxujte.

    Malá aroma lampa v červenej farbe sa hodí do každej miestnosti.


    €3,90
       
    Značka: Altevita
  • ARÔME SVIEČKA ČAKRA, VÔŇA RUŽE A VANILKY 320 G Novinka 8286
    ARÔME SVIEČKA ČAKRA, VÔŇA RUŽE A VANILKY 320 G
    Vypredané

    Energetické miesta v našom tele sú v hinduistickom učení popisované ako čakry. Ak sú tieto centrá zablokované, môžu nám spôsobiť rôzne problémy. Kolekcia Chakra sviečok značky Arome sú určené pre meditáciu a relaxáciu a na obnovenie hamornie a duševnej pohody.


    €9,95
    Značka: Altevita

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: