• 1 z 18
 

Kelímok rCUP krémovo-zelený 340 ml.

 

rCUP je prvý opakovane použiteľný termo kelímok na kávu vyrobený z recyklovaných jednorázových papierových kelímkov. Hlavným cieľom je využitie jednorázových kelímkov, ktoré sú každý deň vyhadzované po pár minútach použitia.

  • Obsah: 340 ml
  • Výška: 168 mm s vrchnákom, 144 mm bez vrchnáku
  • Priemer dna: 64 mm
  • Priemer vrchnáku: 84 mm

 

Dostupnosť Skladom
€13,50
   
Značka rCUP
Kategória Termohrnčeky
 

8 dobrých dôvodov, prečo potrebujete mať práve rCUP vo svojom živote

 

Veríme, že je tu konečne kelímok na kávu alebo čaj "take-away", ktorý spĺňa všetky požiadavky zákazníkov. rCUP netečie, nepáli v ruke a udržuje nápoj dlhšie teplý alebo studený. Ľahko sa otvára a zatvára s použitím len jednej ruky a to najlepšie nakoniec - pri pití z neho nemusíte skŕkať kávu malou dierkou.

 

1) Lepší pre svet

Kazdý nákup kelímku rCUP predstavuje udržiteľné riešenie opakovaného využitia odpadu. Opakovane použiteľný kelímok rCUP je vyrobený z použitých jednorázových papierových kelímkov na kávu. Výskumy ukazujú, že každý človek priemerne použije 350 papierových kelímkov. S kelímkom rCUP už jednorázové kelímky nepotrebujete. rCUP Vám vydrží najmenej 10 rokov a potom je možné ho opätovne recyklovať.

2) Kelímok, ktorý je recyklovaný a recyklovateľný.

Je veľlký rozdiel medzi recyklovateľným a recyklovaným. Ostatné opakovane použiteľné kelímky sú obvykle len recyklovateľné, ale napríklad zrecyklovať silikón je veľmi zložité. Pri výrobe kelímku rCUP boli však použité už použité jednorázové kelímky a preto je i naďalej plne recyklovateľný.

 

3) Otváranie jednou rukou

Kelímok rCUP má jednoduché a praktické otváranie i zatváranie, ku ktorému stači len jedna ruka. K otvoreniu a zatvoreniu kelímka stačí len jedno zmačknutie vrchnáka. Tým sa stáva aj perfektným doplnkom na cesty.

4) 100% tesnenie

rCUP bol vyvinutý s tým, že bol kladený dôraz aj na funkčnosť. Vďaka 100% tesneniu je už koniec poliatým tričkám a mokrým taškám na cestách.

5) Kávu si pri sŕkaní dierkou na kelímku nevychutnáte
Jedným z cielov pri vývoji kelímku rCUP bolo taktiež dopriať zákazníkovi naozajstný pôžitok z kávy. Toto bolo docielené vďaka unikátnemu riešeniu pitia nápoja po celom obvode viečka, ktorý verne similuje pitie z klasickej šálky.

 

6) To najlepšie pre milovníkov kávy

Cítiť arómu kávy je vraj 90% pôžitku z kvalitnej čerstvo namletej kávy. Vďaka kelímku rCUP si môžete tento pôžitok vychutnať kdekoľvek a to bez jeho rozliatia. Dômyselný dizajn Vám totiž umožní otvoriť rCUP a piť tak, ako by ste pili zo svojej obľúbenej šálky.


7) Termo kelímok

Udržuje nápoj teplý alebo studený, presne tak ako si to želáte :)
Na rozdiel od mnohých opakovane použiteľných kelímkov je rCUP úplne izolovaný. Je to cestovný hrnček, ktorý vám udrží váš horúci nápoj horúci a studený nápoj chladný dlhšie. Udrží Vaše latte teplé v priemere 1hodinu a 20 minút a čaj teplý až 1 hodinu a 40 minút.

 

8) Pohodlně se drží, aj keď je Váš nápoj horúci

 

Návod ako použiť rCUP

Stisknutím otvoríte, stiknutím zatvoríte. Keď viečko stlačíte do dolnej pozície, je kelímok otvorený. Pokiaľ je viečko hore, je kelímok uzatvorený. Ako malú pomôcku môžete použiť aj to, že keď uvidíte tenkú rysku na vnútornej strane viečka, je kelímok otvorený.

Neplňte kelímok nad rysku. Aby ste predišli pretečeniu nápoja po uzatvorení viečka, neplňte kelímok nad vyznačenú rysku na vnútornej strane kelímka.

Horúci nápoj nad 65°C môže vďaka pare spôsobiť podtlak vo vnútri kelímku. Pokiaľ Vám viečko pri otváraní nejde ľahko stlačiť, povoľte viečko miernym otočením, aby sa snížil tlak vo vnútri kelímku. Nesnažte sa viečko mačkať silou, mohlo by dôjsť k vystreknutiu nápoja alebo pary.

 

Starostlivosť o Váš rCUP

Snažte sa umývať Váš rCUP po každom použití. To je všetko, čo musíte urobiť. Pokiaľ potrebujete cCUP poriadne umyť, môžete ho umiestniť do hornej poličky v umývačke riadu. 

V prípade, že necháte vo vnútri kelímku zbytky nápoja dlhšiu dobu môžu sa na povrchu kelímku vytvoriť škvrny. Ak sa tak stane, zmiešajte lyžičku sódy a vodu a nechajte v kelímku pôsobiť 20 minút. Potom dôkladne opláchnite.

rCUP je vodotesný iba vtedy, pokiaľ je tesniaci a zatvárací mechanizmus udržovaný v čistote. Nenesieme zodpovednosť za nesprávne tesnenie kelímku spôsobené cudzími predmetmi alebo kúskami zaschnutých nečistôt v tesnení alebo zatváracom mechanizme.

NIKDY nepoužívajte v mikrovlnke!

 

 

 

 

 

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
TC Avatar autora | 15.7.2020
Skvelý pocit nepoužívať jednorazové poháre. Káva z hrnceka skvelo chuti a krásne vonia. Každý deň somnou, zbožňujem ho :-)
5
VP Avatar autora | 25.6.2020
Najlepší termohrnček, ktorý mám :) ! Okrem faktu, že je vyrobený z recyklovaných jednorázových papierových kelímkov, je perfektný aj v tom, že skutočne nepreteká z neho nič, aj keď je v kabelke. Čo sa udržania tepla týka, myslím, že drží dostatočne dlho nato, aby som si vedela vychutnať napr. teplé cappuccino. Veľmi dobre sa z neho pije, keďže po celom obvode sa dá piť a nepáli keď je v ňom teplý nápoj. Oceňujem aj skutočne rýchle dodanie a super komunikáciu s obchodom. Ďakujem :)
5
MS Avatar autora | 21.5.2020
Veľká spokojnosť, odporuvam. Nepreteka, výborne sa z neho pije, ľahko sa čistí.
5
IK Avatar autora | 20.5.2020
Najlepší cup, nepreteka, výborné sa z neho pije, ✌️ rýchle dodanie ????
5
MK Avatar autora | 16.4.2020
Maximalna spokojnost s kelimkom - najviac ocenujem, ze nepreteka a napoj mi nevytecie. Vyborne sa z neho pije....odporucam vsetkymi 10timi...
5
MP Avatar autora | 2.4.2020
Vynikajuci kelimok,nepreteka..komunikacia s predajcom na 1..
5
M Avatar autora | 16.1.2020
Super kelimok,netecie!
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.