• 1 z 7
 

Termohrnček Circular&Co. (rCUP) čierno-horčicový 227 ml.

 

Cestovný termohrček Circular & Co (pôvodne známy ako rCUP) je opakovane použiteľný termohrnček na kávu alebo čaj vyrobený z recyklovaných jednorázových papierových kelímkov.

Udržateľný termohrnček Circular je krásnym príkladom využitia odpadu a toho, že odpad nemusí končiť len na skládke, ale dá sa z neho vytvoriť niečo nové, praktické a navyše veľmi pekné.

  • Obsah: 227 ml
  • Výška: 133 mm s vrchnákom, 110 mm bez vrchnáku
  • Priemer dna: 64 mm
  • Priemer vrchnáku: 84 mm
Dostupnosť Vypredané
€15,50
€12,92 bez DPH
Značka Circular&Co. (rCUP)
Kategória Termohrnčeky
Položka bola vypredaná...
 

Circular&Co. je prvý termohrnček na svete vyrobený z použitých papierových pohárov na jedno použitie. Hlavným cieľom je využitie jednorázových kelímkov, ktoré sú každý deň vyhadzované po pár minútach použitia.

8 dobrých dôvodov, prečo potrebujete mať práve termohrnček Circular vo svojom živote

Veríme, že je tu konečne cestovný termohnček na kávu alebo čaj, ktorý spĺňa všetky požiadavky zákazníkov. Circular netečie, nepáli v ruke a udržuje nápoj dlhšie teplý alebo studený. Ľahko sa otvára a zatvára s použitím len jednej ruky a to najlepšie nakoniec - pri pití z neho nemusíte sŕkať kávu malou dierkou.

1) Lepší pre svet

Kazdý nákup termohrnčeka Circular predstavuje udržiteľné riešenie opakovaného využitia odpadu. Opakovane použiteľný termohrnček Circular je vyrobený z použitých jednorázových papierových kelímkov na kávu. Výskumy ukazujú, že každý človek priemerne použije 350 papierových kelímkov. S termohrnčekom Circular už jednorázové kelímky nepotrebujete. Circular Vám vydrží najmenej 10 rokov a potom je možné ho opätovne recyklovať.

2) Otváranie jednou rukou

Kelímok Circular má jednoduché a praktické otváranie i zatváranie, ku ktorému stačí len jedna ruka. K otvoreniu a zatvoreniu stačí len jedno zmačknutie vrchnáka. Tým sa stáva aj perfektným doplnkom na cesty.

3) 100% tesnenie

Circular bol vyvinutý s tým, že bol kladený dôraz aj na funkčnosť. Vďaka 100% tesneniu je už koniec poliatym tričkám a mokrým taškám na cestách.

4) Pôžitok z kávy

Kávu si pri sŕkaní dierkou na cestovnom hrnčeku nevychutnáte. Jedným z cieľov pri vývoji termohrnčeka Circular bolo taktiež dopriať zákazníkovi naozajstný pôžitok z kávy. Toto bolo docielené vďaka unikátnemu riešeniu pitia nápoja po celom obvode viečka, ktorý verne simuluje pitie z klasickej šálky.

5) To najlepšie pre milovníkov kávy

Cítiť arómu kávy je vraj 90% pôžitku z kvalitnej čerstvo namletej kávy. Vďaka termohrnčeku Circular si môžete tento pôžitok vychutnať kdekoľvek a to bez jeho rozliatia. Dômyselný dizajn Vám totiž umožní otvoriť a piť z neho tak, ako by ste pili zo svojej obľúbenej šálky.

6) Termohrnček

Udržuje nápoj teplý alebo studený, presne tak ako si to želáte :)
Na rozdiel od mnohých opakovane použiteľných kelímkov je termohrnček úplne izolovaný. Je to cestovný hrnček, ktorý vám udrží váš horúci nápoj horúci a studený nápoj chladný dlhšie. Udrží Vaše latte teplé v priemere 1hodinu a 20 minút a čaj teplý až 1 hodinu a 40 minút.

7) Pohodlne se drží, aj keď je Váš nápoj horúci.

Termohrnček Circular Vás nepáli v ruke ani keď si v ňom nesiete ten najhorúcejší nápoj :)

8) Termohrnček, ktorý je recyklovaný a recyklovateľný.

Snažíme sa o maximálne predĺženie životnosti Vášho termohrnčeka Circular. Ak sa stane že po rokoch tesnenie degraduje, vymeníme Vám tesnenie za nové. Pokiaľ prestane fungovať mechanizmus viečka, aj to je ľahko riešiteľné výmenou. Ak Váš Circular ale už naozaj doslúží, môžete ho ľahko vyhodiť do žltého plastového kontajnera. Všetky recyklačné zariadenia akceptujú a spracovávajú polypropylén, čo je tiež dôvod prečo sme ho použili aj pri výrobe termohrnčeka Circular a preto je tento termohrnček i naďalej plne recyklovateľný.

Návod ako správne používať termohrnček Circular

Stisknutím otvoríte, stiknutím zatvoríte. Keď viečko stlačíte do dolnej pozície, je termohrnček otvorený. Pokiaľ je viečko hore,termohrnček je zatvorený. Ako malú pomôcku môžete použiť aj to, že keď uvidíte tenkú rysku na vnútornej strane viečka, jeVáš termohrnček otvorený.

Neplňte termohrnček nad rysku. Aby ste predišli pretečeniu nápoja po uzatvorení viečka, neplňte nad vyznačenú rysku na vnútornej strane hrnčeka.

Horúci nápoj nad 65°C môže vďaka pare spôsobiť podtlak vo vnútri hrnčeka. Pokiaľ Vám viečko pri otváraní nejde ľahko stlačiť, povoľte viečko miernym otočením, aby sa snížil tlak vo vnútri hrnčeka. Nesnažte sa viečko mačkať silou, mohlo by dôjsť k vystreknutiu nápoja alebo pary.

Starostlivosť o Váš termohrnček Circular

Snažte sa umývať termohrnček po každom použití. To je všetko, čo musíte urobiť. Pokiaľ potrebujete hrnček poriadne umyť, môžete ho umiestniť do hornej poličky v umývačke riadu. 

V prípade, že necháte vo vnútri hrnčeka zbytky nápoja dlhšiu dobu môžu sa na povrchu vytvoriť škvrny. Ak sa tak stane, zmiešajte lyžičku sódy a vodu a nechajte v kelímku pôsobiť 20 minút. Potom dôkladne opláchnite.

Termohrnček Circular je vodotesný iba vtedy, pokiaľ je tesniaci a zatvárací mechanizmus udržovaný v čistote. Nenesieme zodpovednosť za nesprávne tesnenie kelímku spôsobené cudzími predmetmi alebo kúskami zaschnutých nečistôt v tesnení alebo zatváracom mechanizme.

NIKDY nepoužívajte v mikrovlnke!

Podobné produkty

Hrnček 0,227l Hrnček 0,227l
objem (?) 0,227l
farba (?) čierno-horčicový
výrobca (?) Circular&Co.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MT Avatar autora | 30.1.2024
Krasny hrncek. Nemam odskusane kolko vydrzi napoj teply, ale priatel sa velmi potesil.
5
AF Avatar autora | 28.11.2021
Termohrnceky su vyborne! Velkost akurat a vyborne sa z nich pije. Jedine, co ma na zaciatku mrzelo bolo, ze pri jednom z hrnčekov sa nezhodovala reálna farba s farbou na fotke. Ale to je samozrejme len vizualny problem. Ucel splna vyborne :)
5
DM Avatar autora | 24.4.2021
Skvelý hrnček