Éterický olej Koriander, Sozole Rose 10 ml

 

100% éterický olej Koriander využijete k relaxácii, pri potrebe znovunaladenia rovnováhy a upokojenia.

Pomáha dosiahnúť duševnú jasnosť, zorganizovať chaotické myšlienky, sústrediť svoju roztržitú myseľ

Koriander používa ľudstvo po storočia. Patrí medzi jedno z najstarších korení, o čom svedčí nález koriandrových semien v hrobke egyptských faraónov.

Dostupnosť Skladom
€7,50
€6,25 bez DPH
   
Značka Sozole Rose
Kategória Esenciálne oleje
 

100% koriandrový éterický olej ukľudňuje, uľavuje pri pocitoch nervozity, nespavosti a depresie.

Jeho sladkasto-korenitá vôňa s kvetinovými podtónmi uvoľňuje a zároveň stimuluje telo a zmysly. Hovorí sa o ňom i v spojitosti s afrodiziakálnymi vlastnosťami.  Zlepšuje chuť do jedla a zmierňuje nevoľnosť. Oplýva regeneračnými účinkami na pokožku a preto býva súčasťou  pleťovej kozmetiky určené na kožný problémy a akné.

Koriander sprevádza ľudstvo po stáročia. Patrí medzi jedno z najstarších korení. Jeho semená boli nájdené v  hrobke egyptského faraona Ramase Velikého a takisto v izrealských jaskyniach z biblických časov.

Tento éterický olej využijete k relaxácii, pri potrebe znovunaladenia rovnováhy a zkľudnenia. Takisto ako rozmarínový éterický olej ukľudňuje a zdvíha mozgovú činnosť súčasne. Pomáha dosiahnuť duševnú jasnosť, zorganizovať chaotické myšlienky, sústrediť svoju roztržitú myseľ. Uvoľňuje bolesti hlavy spôsobené stresom.

Využíva sa takisto pri artróze, neuralgii a reumatických bolestiach. Veľmi vhodný do masážnych zmesí. Má imunostimulačné, analgetické a antibakteriálne účinky.

Kombinácie: Grep, pomaranč, citrón

Spôsob výroby: Parovodná destilácia semien

Balenie: 10ml – Fľaša z tmavého nepriehľadného skla s vnútorným kvapátkom v krabičke z recyklovaného papiera. Dvojitá ochrana k zachovaniu kvalít olejov do “poslednej kvapky”.

Zloženie: 100%  Coriandrum Sativum Oil, Linalool*, Limonene*, Geraniol* (*prirodzene sa vyskytujúca zložka éterického oleja). 100% čistý prírodný produkt.

Upozornenie: Nepoužívať vnútorne! Chráňte oči. Nepoužívať neriedené na pokožku. Uchovávajte mimo dosah detí. Nie je vhodný pre tehotné, kojace ženy a deti mladšie ako  7 rokov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: