• 1 z 2
 

Éterický olej YZOP, Sozole Rose 10 ml

 

100% vzácny éterický olej Yzop je antibakteriálny a protivírusový.

Je to očistný a nervy upokojujúci olej, stimulujúci kreativitu.

Medová teplá bylinno – drevitá vôňa pomáha nájsť naše vnútorné JA a postaviť sa problémom čelom.

Pridajte 1-2 kvapky do aromalampy či difuzéru a posilnite svoju fyzickú i psychickú stránku.

Dostupnosť Skladom
€12,10
€10,08 bez DPH
   
Značka Sozole Rose
Kategória Esenciálne oleje
 

100% éterický olej Yzop je jeden zo jedinečných éterických olejov.

Táto magická rastlina s krásnymi kvetmi bola jednou z najviac mysteriálnych bylín staroveku. V starých knihách sa dočítame, že sa používal k prečisteniu svätých miest. Dnes si ich vážime pre jeho antibakteriálne a protivírusové účinky. Podporuje odkašliavanie.

Považuje sa za očistný a nervy upokojujúci olej. Osobitá teplá bylinno – drevitá vôňa s kafrovým podtónom, ktorá pomáha nájsť svoje vnútorné ja a znovu sa postaviť na svoje nohy.

Stimuluje kreativitu, skvelý pri meditáciách a k posilneniu vnútornej duchovnej sily. Vhodný pre osoby ľahko podliehajúcim náladám a emóciám druhých, v dôsledku toho ľahko absorbujú napätie z okolia.

Viete že, Yzop láka včely a včelári ho sadia v okolí svojich úľov? Radí sa medzi jednu z najviac medonosných rastlín. Je to skvelé prepojenie aromaterapie, pestovania a včelárstva. Nádherná symbióza prírody.

Môžete ho skombinovať s esenciálnym olejom z levandule.

Spôsob výroby: parovodná destilácia čerstvých kvetov Zo 100 kg čerstvých kvetov sa pomocou parovodnej destilácie získa cca 900g čistého éterického oleja. 

Balenie: 10ml – Fľaša z tmavého nepriehľadného skla s vnútorným kvapátkom v krabičke z recyklovaného papiera. Dvojitá ochrana k zachovaniu kvalít olejov do “poslednej kvapky”.

Zloženie: 100% Hyssopus Officinalis Oil. 100% čistý prírodný produkt.

Upozornenie: Nepoužívať vnútorne. Chráňte oči. Nepoužívať neriedené na pokožku. Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte v tehotenstve a počas kojenia, pri epilepsii a u malých detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: