S kódom SKOLA23 máte 15% zľavu na celú kategóriu NÁDOBY A OBALY NA POTRAVINY
  • 1 z 3
 

Jedlonosič (obedár) Thermos, 1070ml.

 

Ľahký a praktický jedlonosič - obedár s dvoma komorami (nerezová vákuovo izolovaná komora s objemom 470 ml a plastová komora s objemom 600 ml), madlom, zámkom a skladacou vidličko - lyžicou.

Ideálny a praktický dizajn na uchovanie teplých a studených pokrmov, napr. horúcej polievky v nerezovej vákuovo izolovanej komore a čerstvého šalátu v plastovej komore.

Dostupnosť Skladom
€45,90
€38,25 bez DPH
   
Značka Thermos
Kategória Nerezové nádoby na jedlo
 

Obedár s dvoma komorami (nerezová vákuovo izolovaná komora s objemom 470 ml a plastová komora s objemom 600 ml), madlom, zámkom a skladacou vidličko - lyžicou.

Tento obedár je inovatívna nádoba na jedlo vhodná na viacnásobné použitie. Skladá sa z dvoch oddelených častí, ktoré sú spojené pántom.

Ideálny a praktický dizajn na uchovanie teplých a studených pokrmov, napr. horúcej polievky v nerezovej vákuovo izolovanej komore a čerstvého šalátu v plastovej komore. Táto komora je vyrobená z BPA free plastu Eastman Tritan.

Obedár môžete uchovávať v chladničke - obsah nerezovej vákuovo izolovanej komory zostáva teplý.

Obe komory sú vybavené skrutkovým uzáverom a sú úplne vodotesné. Obedár otvoríte roztvorením a ľahko zatvoríte sklopením. Proti náhodnému otvoreniu je obedár vybavený zámkom.

Ako príjemný bonus je obedár doplnený o skladaciu lyžicu s funkciou vidličky, tzv. vidličko - lyžička (občas sa stretnete aj s názvom spork - zloženina anglických slov spoon a fork). Vidličko – lyžičkasa dá vložiť v zloženom stave do výrezu v uzávere. Nebudete teda musieť nosiť vo vreckách ďalší príbor na jedlo.

Objem nerezovej vákuovo izolovanej komory: 470 ml

Objem plastovej komory: 600 ml

Výška: 200 mm

Priemer: 140 mm

Priemer hrdla: 80 mm

Hmotnosť: 580 g

Udrží horúce: 7 hodín pre tekutinu

Udrží studené: 22 hodín pre tekutinu

Na meranie izolačného výkonu sa používa voda. V prípade jedla je doba, počas ktorej je jedlo udržiavané teplé / studené, kratšia a to v závislosti od povahy (tepelnej kapacity) daného jedla. Čím je v danom jedle viac vody, tým je tepelná kapacita jedla vyššia a obsah termosky vydrží dlhšie teplý / studený. Napríklad polievka vydrží teplá / studená dlhšie ako ryža. Na zvýšenie izolačného výkonu termosky je možné termosku predohriať či vychladiť.

Podobné produkty

obedár 1,07 l (?) 1,07 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: